Kolekce vín

Sběratelé vína se nenarodí, stanou se jimi později. Jestliže se chcete stát dokonalým sběratelem vína, pravděpodobně jste hodně cestovali po vinařských zemích, ochutnali jste spoustu zajímavých a dokonce i legendárních vín a začali přemýšlet o vlastní sbírce.
Koneckonců, je to velmi příjemné, jít dolů do vinného sklepa, odemknout těžké dveře a vrhnout se do zvláštního světa, kde průběh času podléhá jiným zákonům, kde láhve čekají v přísném pořadí na policích, a jejich obsah může přinést skutečné potěšení.
Základní podmínkou však je láska k vínu, vášeň, která může sjednotit lidi bez ohledu na jejich náboženství a národnost.

V nabídce našeho vinařství najdete nejen skvělá archivní vína, Chardonnay, Cabernet Moravia, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé (Pinot gris), Veltlínské zelené, Hibernal, Pálava, Müller Thurgau, Cuvée, Frankovka, Zweigeltrebe, Rulandské modré (Pinot Noir), Dornfelder, ale rovněž pozdní sběr, výběr z hroznů, víno přívlastkové,

ale jako dokonalý dárek k výročí nebo znalcům skvělého moravského vína nabízíme také kolekce vín, které jistě potěší všechny, kdo si rádi vychutnají skleničku se svými blízkými.